Menu
image

O nas

Jesteśmy specjalistyczną firmą z prawie 30-letnim doświadczeniem, która produkuje drewniane meble.

Zapewniamy wielu producentom mebli i sprzedawcom w Europie doradztwo technologiczne w zakresie tworzenia nowych produktów i najlepszych rozwiązań.

Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego stawiamy na pełne zaufania relacje biznesowe, które przynoszą korzyści obu stronom.

image

WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

Wspólnie z naszymi klientami, wprowadziliśmy na rynek kilkadziesiąt modeli mebli, które okazały się sukcesem sprzedażowym. Z pewnością te historie staną się dla Ciebie inspiracją do stworzenia własnego, świetnie sprzedającego się produktu. Mamy indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego proponujemy pomoc również przy tworzeniu nowego modelu zgodnie z Twoim pomysłem. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że razem stworzymy coś niezwykłego.

A MOŻE MASZ JUŻ PRODUKT, ALE POTRZEBUJESZ GO ULEPSZYĆ?

W tym również jesteśmy w stanie Ci pomóc. Nasz zespół omówi z Tobą, doradzi i zaplanuje idealne rozwiązania, w zależności od specyficznych wymagań Twojej firmy.

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.